Drezy

Aký drez je vhodný do vašej kuchyne? Z akého materiálu by mal byť vyrobený? Čo očakávate od vodovodnej batérie? Funkčnosť alebo dizajn? Dá sa to skĺbiť dokopy?

Okrem kuchynských drezov a batérií najlepších renomovaných značiek u nás nájdete aj odborné poradenstvo. Náš personál má dlhoročnú prax, prehľad v najnovších trendoch a odpovie na všetky otázky. Tešíme sa na Vašu návštevu!

O nás

Naša spoločnosť sa venuje realizácii interiérov, výrobe nábytku a kuchynských liniek na mieru už viac ako 25 rokov. Komunikácia, kreativita, najnovšie technológie, špičkové materiály, remeselná dôslednosť, dotiahnuté detaily, presnosť, rýchlosť – to je náš recept ba dosiahnutie vašej spokojnosti.

Značky

Schock

Granitové drezy SCHOCK z materiálov CRISTADUR® a CRISTALITE® – nemecká kvalita. Pokiaľ ide o kuchynské drezy z kamenného kompozitu, udáva značka SHOCK trendy už od roku 1979.

Blanco

BLANCO je popredný výrobca umývacích centier. Dokonale zladené komponenty, od inovatívneho drezu až k nemu hodiacej sa armatúry a inteligentnému, triediacemu a organizačnému systému.

Franke

Už viac ako 110 rokov sa inšpiruje švajčiarskym remeslom a precíznym inžinierstvom. Kombinuje prvotriednu a odolnú kvalitu s intuitívnym dizajnom, aby namiesto jednoduchých výrobkov ponúkli správne riešenia pre domácnosť.

Teka

Nemecká značka, ktorej história siaha až do roku 1955. Teka vyrába široký sortiment kvalitných produktov od drezov až po kuchynské spotrebiče,

Drekia

Veľkoobchod kuchynských drezov, vodovodných batérií, odsávačov pár a kuchynských sorterov. Ponúka kvalitné dizajnovo zaujímavé produkty za skutočne prijateľné ceny.

Showroom

Súčasťou nášho interiérového centra je aj rozsiahly showroom. Jeho časť je venovaná kuchynským linkám. Príďte a nechajte sa inšpirovať vystavenými kuchynskými linkami, drezmi, batériami, spotrebičmi a iným príslušenstvom.

Srdcom každého obytného priestoru je kuchyňa. Navrhneme a vyrobíme pre vás kuchyňu na mieru a vybavíme ju drezom, batériou, spotrebičmi a kompletným príslušenstvom podľa vášho výberu.

Zavolajte nám

0915 788 967

Napíšte nám

Adresa

Na nádvorí 11, 971 01 Prievidza

Email

Telefón

+421 915 788 967

Otváracie hodiny

Pondelok – Piatok: 8:00 – 16:30
Sobota: zatvorené